Mnohí muži nevedia, ako sa správne dotýkať žien. Platí to pri uvoľnenom kontakte v spoločnosti, ale aj doma, v spálni. Výsledok? Najčastejšie sú výsledky 2: pri randení skončíte ako priateľ namiesto milenca a vo vzťahu nedokážete ženu dlhodobo uspokojiť, pretože sa jej nedokážete dotknúť na správnych miestach, so správnym citom a v správnom čase. Ako vlastne vyzerá takáto erotická mapa ženského tela? Aké dotyky ženu zaručene vzrušia?

O dotykoch počas randenia si povieme nabudúce. V tomto článku vám chceme povedať viac o erotogénnych zónach, ktoré musíte mať na muške počas predohry alebo pri snahe vzbudiť v žene túžbu po sexe. Ženské telo je pokryté niekoľkými skutočne citlivými oblasťami, o ktoré by ste sa mali zaujímať, ak chcete byť úspešní v milovaní a tak, aby ženu sex s vami nikdy neomrzel. Mnohí muži považujú za body, ktoré u žien vyvolávajú vzrušenie, len ústa, prsia, zadok a rozkrok. Ale to je naozaj fatálna chyba - s týmto prístupom k akejkoľvek partnerke čoskoro skončíte ako mimoriadne predvídateľný muž, ktorý nemá nápady, nevie sa hrať, nie je vynaliezavý. Potom je takýto sex bezcenný. Skrátka, zostanete len pri obyčajnom milovaní s jasne definovaným začiatkom, priebehom a koncom - vyvrcholením.

Viete čo? Toto obdobie pred samotným milovaním môže byť oveľa vzrušujúcejšia zábava, než si myslíte. Keď presne poznáte erotogénne zóny, môžete stimulovať vysokú sexuálnu odozvu, potom ju trochu spomaliť - skrátka, celý proces urobiť oveľa živším. Ženy to milujú. Vážne. Ženy milujú, keď presne viete, kde a v akom čase sa ich máte dotknúť, a najmä keď si nemôžu byť isté, akou intenzitou to budete robiť. Táto nevedomosť, momenty prekvapenia a zvraty, vedú k oveľa lepším orgazmom. Ženu vlastne tak trochu "pretrepete" ako šampanské, až kým úplne nevybuchne rozkošou. Ak to svojmu partnerovi doprajete, zaručí vám to milostný život, v ktorom nikdy nevyprchá iskra. Môžeme vám to zaručiť. Ale teraz už k samotným bodom... Zámerne sme vybrali tie menej časté, prehliadané (nesprávne!)

Podpažia

Možno sa čudujete, prečo práve podpazušie. Premýšľali ste o tom niekedy počas predohry? Ak nie ste hanbliví a dokážete sa zmieriť s trochou potu a niekedy nie dokonale oholenou oblasťou, podpazušie môže byť prekvapujúcou erotogénnou zónou. Predstavte si to takto: ženské podpazušie je veľmi citlivé. A pre mnohých z nás veľmi šteklivé!
Skúste toto: Najprv pohybujte končekmi prstov zľahka hore a dole, potom zmeňte pohyb na prudký krúživý pohyb a dávajte pozor na to, čo vyvoláva najlepšiu odozvu. Je hravý, sebavedomý, ale aj zvodný.

Uši

Hoci sa uši považujú za veľmi erotické, často sa na ne zabúda, čo z nich robí ešte horúcejšie miesto. Vážne. Ako často zľahka hryziete alebo olizujete ucho svojho partnera? A čo samotný dotyk? Uši sú v skutočnosti veľmi citlivé na dotyk, pretože sa v nich nachádza obrovské množstvo zmyslových receptorov. Ako začať?
Počas bozkávania môžete končekmi prstov zľahka obkresliť obrys partnerovho ucha. Ohňostroj sa dá odpáliť len jemným bozkávaním a okusovaním. Obzvlášť silné a stimulujúce môže byť, keď pri tom preniknete do svojho partnera. Hra s ušami pomáha mnohým ženám dosiahnuť vrchol alebo zintenzívniť ich orgazmus.

Miesta medzi prstami

Ak sa zameriame na chodidlá, ďalšia erotogénna zóna, na ktorú ľudia nie vždy myslia, je medzi prstami na nohách. V skutočnosti sa erotogénnou zónou môže stať takmer akákoľvek oblasť na prstoch - stačí správny typ dotyku. Dôvodom je tenká, jemná a citlivá pokožka medzi prstami. Dáva to zmysel? Táto oblasť môže byť pre vášho partnera mimoriadne vzrušujúca!
Ak chcete túto oblasť stimulovať, začnite so zmyselnou masážou chodidiel zameranou na mimoriadne citlivú pokožku medzi prstami. V tomto prípade je masáž skvelým spôsobom, ako sa naučiť pracovať s touto oblasťou v prospech vzrušenia.

Vnútorné stehná

Muži milujú hladenie ženských nôh, ale len málokomu sa to darí. Predtým, ako prejdete priamo k hlavnému chodu, než sa presuniete do ženského lona, skúste chvíľu dráždiť vnútorné stehná svojej partnerky. Koža je tu veľmi citlivá a plná nervových zakončení, čo znamená, že je mimoriadne citlivá na okusovanie, hryzenie a lízanie. Ak chcete dráždenie posunúť na vyššiu úroveň, skúste tieto oblasti obkolesiť kockou ľadu.  

Prechod zo zadku na stehno

Veľa mužov sa rado hrá so zadkami svojich manželiek. Spanking, výprask, masírovanie alebo dráždenie análu - to je vlastne tak trochu "klasika". Niektoré ženy sa hanbia za svoj zadok, myslia si, že nie je veľmi pekný, nie je veľmi pekne tvarovaný atď., a preto sa im veľmi nepáči, keď sa muž na tieto partie zameriava. Väčšinou je to spôsobené nezmyselným marketingom, ktorý ukazuje len "krásnych" ľudí bez chýb. Čo tým chceme povedať? Skrátka, ak sa vaša partnerka nerada hrá so zadkom alebo ak je pre vás príliš "starý", skúste sa presunúť do oblastí, kde sa zadok spája so stehnami. Táto oblasť, záhyb, je tiež pekelne erotogénna zóna, s ktorou sa oplatí experimentovať.

Bradavky

Zámerne neuvádzame zoznam samotných prsníkov. Každý muž sa s nimi rád hrá. Stláča ich, hladí ich, líže ich. Ale čo samotné bradavky? Zoznam erotogénnych zón bez bradaviek je ako pizza bez syra: jednoducho nie je kompletný. 
A čo bradavky? Hoci citlivosť bradaviek sa u každého muža líši, niet pochýb o tom, že pokiaľ ide o erotogénne zóny, sú na popredných miestach zoznamu. A ešte vyššie, ak viete, ako ich správne používať, aby ste maximalizovali partnerovo vzrušenie.
Niektoré ženy môžu mať orgazmus z bradaviek aj bez akéhokoľvek iného druhu stimulácie. Pri bradavkách je skutočne dôležité, ako sa s nimi hráte. A tiež v ktorom ročnom období.
Nervová citlivosť sa môže meniť, najmä počas menštruačného cyklu alebo tehotenstva. Je dôležité, aby ste s partnerkou komunikovali o tom, kedy vníma svoje bradavky ako citlivé. Niektoré ženy milujú štípanie a krútenie bradaviek, iné sa uspokoja len s jemným trením alebo lízaním. 

Bradavka

V zátylku a na zadnej strane krku je toľko nervových zakončení, že väčšine žien stačí ľahký dotyk, aby sa zbláznili. Skúste sa počas bozkávania oveľa viac zamerať na zadnú časť krku - zľahka prechádzajte končekmi prstov hore a dole po krku. Pozrite si reakciu. Páči sa vám? Pokračujte. Vyskúšajte rôzne intenzity. Alebo to miesto začnite hneď bozkávať! Spôsobí to búrku!

Pahýle

Ako sa tam dole prispôsobuje váš partner? Ak je jej pubická oblasť miestom, kde si dáva záležať na starostlivosti a vzhľade, možno je to podvedomá výzva, aby ste sa tejto oblasti viac dotýkali.
Oblasť nad lonovou kosťou môže byť pri správnej stimulácii skutočne elektrizujúcim miestom. V skutočnosti je oblasť ženského ohanbia celkom zásadne spojená s pohlavnými orgánmi, a teda aj so sexuálnou reakciou, a to vďaka citlivým nervovým zakončeniam a žľazám, ktoré vylučujú feromóny (chemické látky produkované ženským telom, ktoré môžu vyvolať sexuálnu túžbu).
Ak chcete toto miesto správne aktivovať, začnite masírovať pahýľ svojho partnera - aj ľahkým tlakom. To môže veľmi rýchlo zvýšiť vzrušenie! Ľahké masírovanie pokožky medzi prstami alebo jemné sanie a ťahanie pokožky kopčeka spôsobí u mnohých žien pocity mravčenia. A to je sakra dobrý spôsob, ako neskôr dosiahnuť veľmi silný orgazmus!

Čo si myslíte o týchto bodoch? Sústreďte sa na ne, hrajte sa a sledujte, ako váš partner reaguje! Prajeme si, aby tieto hry prehĺbili váš milostný vzťah.