Je leto - najlepšie obdobie na zoznámenie. Vonkajšie festivaly, oslavy, bary na kúpaliskách, aktívna dovolenka a voľný čas, to všetko nahráva kontaktom s novými ženami. Patríte medzi tých, ktorým sa darí chytiť príležitosť za pačesy alebo sa trochu zdráhate a cítite neistotu, ale zároveň túžbu? Viete rozoznať signály, kedy vás žena chce, kedy má záujem sa baviť alebo dokonca podniknúť niečo dobrodružnejšieho ešte ten večer? A naopak, viete čítať medzi riadkami, kedy je to márna snaha? Poďte sa naučiť, ako ľahko rozpoznať flirtovacie signály, ktorými žena hovorí: Chcem ťa!

Muži sú celosvetovo obmedzenia v gestikuláciu oproti ženám. Vieme jednoducho ukázať záujem, nezáujem, radosť i pohoršenie bez zbytočného zaobalování. Proste od prírody ideme rovno k veci. To sa často vypláca, v mnohých životných situáciách, ale zároveň nás toto sociálne "otupení" limituje vo vnímaní drobných detailov, v presnom čítaní reči tela našich náprotivkov. Všimnite si, ako sa v mnohých filmoch ženy až neprirodzene pohybujú, dá sa povedať, prehrávajú svoju ženskosť a zmyselnosť. Je to jednoduché pochopiť, prečo sa k tomu filmári uchyľujú - skrátka nechcú vyžadovať po mužskom divákovi dokonalej sociálne cítenie, a tak "volume" gest vykrútia poriadne doprava. Aká je realita používaných gest? Na rozdiel od mužov, ktorí majú iba 10-15 gest, majú ženy viac ako 50 flirtovacie gest. Niet divu, že ten, kto nepatrí medzi najlepšieho zvodcu v meste, mnoho z nich prehliadne a nechá si šancu ujsť alebo sa utopí vo vlastnej neistote. Dobrou správou je, že stačí málo a môžete sa naučiť drobné nuansy vnímať, pretože väčšina zažitých schém sa neustále opakuje a tiež pre nich vytvárať prostredie.

Pohľad prezradí najviac - zameriavame sa na očný kontakt

Muž, ktorý pred ženou uhýba pohľadom prezrádza neistotu a nervozitu. Zároveň sa pripravuje o úplne kľúčový čítacie prvok. Pripomína to, ako by ste jazdili po meste autom, ale nepoznali dopravné značenie. Ako by to dopadlo? A cítili by ste sa istí? Odpovedzte si sami ... Neváhajte si doma stúpnuť pred zrkadlo a trénujte očný kontakt sám so sebou. Zvyknete si rýchlo na pohľad z očí do očí a praxe v "teréne" bude jednoduchšie. Potom stačí sledovať, ako sa na vás pozerá. Zároveň ju ale nehypnotizujte, inak budete pôsobiť ako čudáci. Pokiaľ má o vás žena záujem, nielen, že sa na vás bude pozerať, ale tiež sa pri tom nechá pristihnúť, opakovane. Prívetivý, zvedavý až vyzývavý očný kontakt cez plnú miestnosť ľudí je jasným znakom toho, že si s vami chce rozprávať, že ju zaujímate. Keď sa o očný kontakt budete snažiť vy sami a ona zachytí váš pohľad, jej viečka a obočie sa zdvihnú a ihneď potom klesnú, máte jasný dôvod, vyraziť za ňou pre oslovenie. Nenechajte sa takto dlho prehovárať, inak budete riskovať stratu jej záujmu.

Výrazy v tvári - analýzou k úspechu

Keď už ste blízko od seba, bavíte sa pri bare alebo sedíte pri jednom stole, máte pred sebou vystavenú jej tvár ako plátno pred maliarom. Nemusíte sa nutne snažiť rozosmiať jej tými najlepšími vtipy, pokojne buďte v úlohe poslucháča a miesto prehnaného rozprávanie si všímajte výrazov v jej tvári. Najvýraznejšou kombináciou prvkov je, keď si žena hrá so pery, hryzie sa do pier, keď premýšľa alebo počúva a pritom súhlasí skoro so všetkým čo poviete. To isté platí aj pre olizovanie pier. Je to podvedomý spôsob, ako k nim pritiahnuť pozornosť, ale tiež je to preto, že ženám pery vysychajú, keď sú vzrušené. Skúsený pozorovateľ môže zaznamenať aj signály záujmu, medzi ktoré patrí rozšírené zrenice alebo príliš aktívny viečka, kedy žena prehnane žmurká.

Dotyky a hry s vlasmi

Ženy, ktoré sú neisté, často nevie, čo s rukami, a tak sa hrajú s vlasmi a so všetkým čo majú po ruke. Nemýľte si túto reč tela s vyzývavými gestami. Taká gestá, po ktorých túžite, na ktoré čakáte, sa objaví, akonáhle nervozita opadne a žena sa uvoľní. Jemné pohyby, ako je bezmyšlienkovité natáčanie vlasov na prsty alebo hladenie sú všetko znaky toho, že o vás má žena záujem - teda od nervozity pravý opak! Čo by vás malo ešte viac uviesť do pozoru a pomôcť uistiť, že ste na správnej ceste, sú dotyky na erotogénne miesta. Keď sa žena často dotýka na krku, na kľúčnych kostiach alebo na perách, dáva vám tým signál, že vás chce. Je to bežný podvedomý spôsob, ako pritiahnuť pozornosť k týmto častiam tela a dať vám najavo, že je sexy. Tiež si môže hladiť stehná, alebo si upravovať nohavice, aby pritiahla pozornosť na svoje nohy, ak si je istá svojím telom a nič nechce skrývať. V tomto prípade je úplne najvýraznejším znamenie, keď si žena dá nohu cez nohu a hornú noha mieri špičkou na vás.

Zrkadlenie pohybov - zistite, či vás napodobňuje

Keď s vami žena súhlasí, snaží sa pôsobiť príjemne a má o vás záujem, veľakrát úplne nevedome preberá aj vaše gestá a pohyby. Hovorí sa tomu zrkadlenie. Rýchlo tak spoznáte, že je na rovnakej vlne ako vy a pripravená vás nasledovať. Táto metóda sa ale zle aplikuje obyčajným posedávaním pri bare alebo sedením pri stole. Chce to pohyb, dostatok pohybu! Dokonalé prostredie k tomu je hudobný festival, príležitosť si zatancovať alebo zájsť spoločne podnikať nejakú vonkajšia aktivitu, keď sa stretnete na dovolenke. Nezabudnite, že spoločné aktivity tiež vedú k rýchlemu prehĺbenie vzťahu vďaka zdieľaným emóciám. Už samotný záujem ženy ísť s vami dáva najavo jej záujem o vás. Nenechajte si príležitosť prekĺznuť.