Sebavedomie, rozhodnosť, zmysel pre humor, vnímavosť - jedny z najdôležitejších pilierov k tomu, byť pre ženu atraktívne, bez toho aby ste nutne potrebovali tvár adorovaného filmového herca a postavu fitnes modela. O týchto vlastnostiach sú opísané snáď tisíce strán. Pracujete na nich aj vy, ale stále sa moc nedarí vystúpiť zo svojho tieňa, zo svojho starého ja? Možno, že zabúdate na niektoré detaily, drobnosti, vďaka ktorým budete pre ženy atraktívnejšie. Ostatne taká drobnosť sa nakoniec môže stať tromfom vo vašom rukáve.

Zabúdate na svoje vlastné vášne

Uvedomte si, či pri honbe za budovaním sebadôvery a ďalších vlastností atraktívneho muža nezabúdate tak trochu na seba a svoje koníčky. Predovšetkým tie ženy, ktoré sú si vedomé svojich kvalít, hľadajú muža na ich úrovni a najlepšie úrovni vyššej. Prečo? Chcú k svojmu partnerovi vzhliadať a zároveň ho podporovať v tom, čo miluje. Ak ste zvyknutí upnúť sa na samotnú ženu a nič moc okolo toho nerobiť, dať bokom svoje hobby a priateľov, bude tým pravdepodobne viac strádať žena, pretože nadobudne dojem, že si jej až prehnane staviate na pomyselný piedestál. Verte tomu alebo nie, ale ženy majú vyvinutý špeciálny zmysel a dokážu vás odhadnúť veľmi dobre už na prvom rande. Rozhodne budete pôsobiť lepšie, keď začnete zapálene hovoriť o tom, čomu všetkému sa venujete, aké máte vášne a ako je váš život dobrodružný. Stanete sa výzvou pre ženu. Ak budete len sebavedomie, ale nič viac, jednoducho ako väčšina ostatných mužov, ktorí sa o danú ženu snaží, nikdy nevystúpite z ich radu.

poznámka - Nemusíte zrovna skákať padákom a venovať sa automobilovým závodom, aby ste boli zaujímaví. Vášnivo sa zápalom možno hovoriť aj o zbieranie známok alebo o hranie šachu. Kľúčové jednoducho nie je samotná činnosť, ale váš záujem v nej.

detail atraktivita

Šetríte s gentlemanským gestami

Výnimočne a zaujímavejšie ako väčšina ostatných mužov môžete pôsobiť, ak si osvojíte niektorá gestá vybraného, ​​gentlemanského správania. Dobre ich môžete naštudovať napríklad v starých filmoch z čias, kedy sa kult feminizmu ešte len pripravoval na svoju popularizáciu. Jedným z nenápadných problému dnešnej doby sa stalo zhrubnutie časti spoločnosti danej hlavne tým, ako sa na dennom poriadku správajú reprezentanti nielen nášho štátu. Príkladom môže byť napríklad Donald Trump alebo Miloš Zeman. Nechceme pôsobiť ako ich odporcovia ani priaznivci, ale všimnite si toho, akým štandardom sa stalo v ich podaní časté urážanie svojich politických súperov namiesto snahy o inteligentný dialóg. Neprijímajte tieto typy správania, namiesto toho sa naučte otvoriť žene s úsmevom dvere, pomôcť jej do kabáta, predstavte jej pri príchode do spoločnosti, vypnite svoj telefón pri rande a hlavne si ušetrite použitia vulgárnych a "macho" výrazov.

Nevenujete pozornosť detailom svojej vizáže ...

Vkusne sa obliekať je super, rovnako ako používať správnu reč tela, ale čo na tom, keď vám z nosa trčia chĺpky, ste cítiť potom a pod nechty máte špinu. Žena dobre a rýchlo prekukne, keď sa pod vrchnú šupkou vášho charakteru skrýva lajdák, ktorý o seba moc nedbá. Než si vyberať to najdrahšie a najmodernejšie oblečenie, skúste sa častejšie pozerať do zrkadla. Možno zistíte hneď niekoľko neduhov na vašej vizáži, ktorý o vás v súčte vypovedajú prekvapivo veľa. Holenie a starostlivosť o fúzy je rovnako dôležitá ako čisté uši bez žltého mazu, nos, z ktorého netrčí chĺpky a príjemná vôňa namiesto potu. Vytvorte si v tomto ohľade rutinu, bez ktorej nevystrčíte päty z domu.

poznámka - Nebojte sa zveriť do rúk profesionálov. Kaderník, holič, pánska manikúra a pedikúra. To všetko sú služby, za ktoré sa oplatí raz za čas minúť peniaze. Zároveň získate cenné názory, ako o detaily svojho vzhľadu starať a treba vás uistí aj v tom, že sa k vám súčasná vizáž práve veľmi nehodí.

Mimochodom veľmi nepekne pôsobí tiež suché a odlupujúce sa pery a mastná alebo naopak vyschnutá pokožka.

detail atraktivita3

... a rovnako tak hygiene!

Povedzme si to narovinu - zápach z úst je jednou z najviac neatraktívnych vecí. Zradné je, že si ho sami často ani neuvedomujeme. Pritom vaše ústa od vás moc nežiadajú. Zabilo by vás, keby ste im dali 5-10 minút denne sústredenej lásky? Doslova geniálny je elektrická kefka s časovačom, ktorý umožňuje mať prehľad o tom, ako dlho si zuby čistíte. Ak medzi zubami máte úzke medzery, kam sa kefka nedostane, použite zubnú niť. Ústna voda a škrabka na jazyk by taktiež nemali chýbať vo vašej výbave.

Čo tak domáce upratovanie?

Dôležitá otázka - počítate vždy s tým, že naplánované rande môže skončiť so ženou v posteli u vás doma? Ak nie, tak ako môžete veriť v úspech? To sa idete na rande len vypovedať? Počítajte so všetkými možnosťami! Nikdy neviete, ako sa situácia môže vyvinúť, a preto nezabúdajte, mať u seba doma upratané, aj keď nikoho iste nečakáte. Mať upratanú spálni je ale málo. Nikdy nevynechajte kúpeľňu, záchod a kuchyňa, ale najlepšie upratujte pravidelne nehľadiac na rande a návštevy.

poznámka - Pravidelné upratovanie šľachtí, ale nezabudnite tiež vetrať. Vydýchaný a nevetraný vzduch si možno nemusíte uvedomovať, to však neplatí pre niekoho cudzieho, kto k vám vojde.

detail atraktivita (2)

Vždy sa dá zlepšovať!

Nezabudnite, že jednou z najatraktívnejších vecí je, keď na sebe muž neustále maká, nestagnuje. Nejde o fyzické cvičenie, ale o celkovú prácu na sebe. Medzi ne patrí aj spomínané detaily, ktoré vám na vašej ceste môžu veľmi pomôcť. A ak zdravo žijete, dobre sa obliekate, slušne vystupujete a sebavedomie, sebadôvera a rozhodnosť vám nie je cudzia, určite ste na dobrej ceste za tým, mať taký život, aký si prajete a také ženy, aké si prajete! Čakajú na vás, tak nezabudnite na nič, čo by vás v ich očiach mohlo zbytočne diskreditovať.