Život je plný stereotypov. Od tých bežných, s ktorými sa veľká časť spoločnosti stretáva v práci, až po tie intímnejšie, ktorých miesto sa nachádza v spálňach. Dokonca aj pikantná nahota sa časom môže stať neprekvapivým štandardom. Hoci je nahota skvelá, má jednu nevýhodu, ktorá môže prispieť k stereotypu. Nedáva veľa priestoru pre fantáziu. Dnes k tomu pristupuje všadeprítomná normálnosť nahoty, a tak odhalené telo často nedokáže tak vzrušovať a udivovať. Čo sa stalo? A má erotická bielizeň v súčasnosti väčší potenciál ako kedykoľvek predtým, aby roznietila vyhasínajúcu iskru v našom sexuálnom živote?

Určite mi dáte za pravdu, že pri prvom sexe s novou ženou o jej spodnej bielizni veľmi nerozmýšľate. Pokiaľ sa rýchlo vyzlečie, pokiaľ ju môžeš hladiť a hladiť celú nahú. Nezáleží na tom, či má na sebe čipkované nohavičky, brazílske alebo viazané tangá. Všimli ste si vôbec, akú mala na sebe spodnú bielizeň? Pravdepodobne bola tma alebo šero, pretože ste boli obaja ešte trochu plachí. Možno ste boli opití, ale čo je dôležitejšie, možno ste boli naozaj nervózni z toho, ako to dopadne pri prvom sexe. Veľa párov sa zhodne na tom, že ich prvý sex bol asi tak vzrušujúci ako summit Európskej únie a oni sa báli len toho, aby si to nepokazili a celý ten vzácny okamih sa nezmenil na trochu trápnosti a totálnu otupenosť.

To všetko sa časom mení, ako sa vzťah prehlbuje. Určite poznáte obdobie prvých šiestich mesiacov alebo rokov šialenej zamilovanosti, keď odhodíte všetky zábrany a milujete sa ako divé zvieratá. Možno však poznáte aj pomyselný bod zlomu, keď si po dlhom vzťahu uvedomíte, že pôvodná iskra akosi vyprchala. A verte mi, že stereotyp vo vašom intímnom živote nie je ničím výnimočným. Koniec koncov, stojí za mnohými rozchodmi a ešte väčšou neverou. Pýtate sa niekedy sami seba, kam sa podelo pôvodné intímne vzrušenie? Nezdá sa vám vaša partnerka taká sexy ako predtým? Aj keď stojí pred vami nahá a hrá sa so svojím telom? Potom je čas premýšľať o tom, čo urobiť, aby ste do svojej spálne vrátili fantáziu, očakávanie a príjemné napätie.

Sexi spodná bielizeň má viac výhod, ako sa môže zdať

Erotické hračky sú síce fajn a na trhu ich je nepreberné množstvo, ale vo väčšine prípadov sú užitočné len vtedy, keď už sex máte. Vy a váš partner však musíte byť na sex najprv naladení. Je takmer stopercentne pravdepodobné, že po dilde, guličkách alebo kolíkoch siahnete až počas šantenia, aby bolo ešte lepšie a intenzívnejšie. Ale už dávno predtým by ste sa mali pokúsiť o vzájomné nažhavenie. Preto môže byť spodná bielizeň taká prospešná. 

A pre nás mužov to nie je len vizuálne uspokojenie. Sexi set môže mať rovnako pozitívny vplyv na psychiku samotnej ženy bez prítomnosti partnera. Môže to výrazne zvýšiť sebavedomie. V súčasnosti je na výber naozaj veľké množstvo oblečenia a už to nie je len záplava čipiek všetkých typov a vzorov. Originalite sa medze nekladú a možno uspokojiť všetky chute a nápady. 

Keď sa žena v sexi oblečení bude cítiť nielen sebavedomejšie, ale aj pohodlne a akosi "špeciálne", je to výhra pre obe strany a zároveň je to pripravené na veľký tlak v šortkách. Žena, ktorá sa cíti viac sexy a sebavedomá, bude tiež oveľa otvorenejšia všetkým druhom hier. Vhodná spodná bielizeň môže mať na nositeľa takmer terapeutický účinok. Nehovoriac o tom, že do nás mužov pumpuje endorfíny.

Je dôležité poznať jej veľkosť, ale pripravte sa na to, že niektoré druhy spodnej bielizne sú veľmi elastické.

Ešte predtým, ako začnete nakupovať sexy spodnú bielizeň alebo erotické kostýmy pre svoju priateľku alebo manželku, mali by ste poznať jej veľkosť - najlepšie. Kúpa bežnej spodnej bielizne - podprseniek a nohavičiek v nesprávnej veľkosti bude znamenať, že všetka vaša práca s výberom bola úplne zbytočná a určite nechcete vyzerať amatérsky, preto sa uistite, že poznáte jej veľkosti skôr, ako začnete nakupovať.

Tieto informácie sa dajú zistiť niekoľkými spôsobmi. Najjednoduchšie je rýchlo prehľadávať jej zásuvku so spodnou bielizňou, aby ste zistili presnú veľkosť jej spodnej bielizne, ale ak to nie je možné, môžete skúsiť rýchly pohľad, keď si ju vyzlieka vo vašej spoločnosti.

Ďalšou metódou je skontrolovať si partnerkine džínsy, aby ste zistili presnú výšku jej pásu. Jediným spôsobom, ako zistiť veľkosť podprsenky, je však skontrolovať samotnú podprsenku. 

Erotická spodná bielizeň a pikantné kostýmy majú jednu malú výhodu. Vo väčšine prípadov sú extrémne elastické a nemusia sa vyrábať v mnohých veľkostiach. Elastická spodná bielizeň sa vždy lepšie prispôsobí všetkým ženským krivkám. Syntetické materiály pri tom veľmi pomáhajú, pretože sú vždy pružnejšie ako prírodné vlákna. Samozrejme, v takejto spodnej bielizni sa nedá zostať celé hodiny alebo v nej dokonca spať. 

Nebojte sa okoreniť svoj sexuálny život. Vášmu vzťahu to prinesie len pozitíva. Nič menej ako veľa nezabudnuteľných nocí!