Ako svojej partnerke ukázať, že ju naozaj hlboko milujete? Výberová čokoláda alebo víno na sviatok zamilovaných? Zabudnite na tisíckrát ohrané darčeky a ukážte, že Valentín je miesto nudné komercie možností, odhodiť stereotyp a predviesť vašej partnerke, akú fantáziou disponujete. Tu je súhrn plný drzých a horúcich sexuálnych nápadov, ktoré vaše vnútorné ja pomôžu uvoľniť a umožní sa navzájom zase o niečo viac spoznať.

Štrnásty február je koniec koncov najromantickejšie a najzmyselnejšie deň v každom roku. Tento rok je navyše dosť výnimočný tým, že platia veľa obmedzenia z dôvodu pandémie covid-19. Nevešajte hlavu, naše nápady vám umožní užiť si Valentína aj pri Lockdown! Ako sa pripraviť? Uistite sa, že je vaša partnerka otvorená kreatívnym, vzrušujúcim a novým nápadom, ako si vzťah spestriť. Už pár dní pred sviatkom zamilovaných sa snažte téma nakousnout, nenápadne partnerku pripraviť, nechať ju premýšľať, predstavovať si - doslova ju vzruší myšlienkami, ktoré do Valentína nepustí z hlavy. Tak zaručíte, že bude pripravená.

 AdobeStock_255809284

Premeňte spálňu v nezbedné fantasy miestnosť

Nudí vás vzhľad vašej spálne? Ideálny čas s tým niečo urobiť. A nemusí to stáť iba na sviečkach. Umiestnite červená srdca (kúpená alebo vystrihnutá z baliaceho papiera) po celej stene. S zoskupením sviečok si pohrajte. Perfektne vyzerá vyznačená cesta zo sviečok k posteli, obrazce zo sviečok, odrazy ich svetla v zrkadlách, ktorá sa vám budú hodiť ešte neskôr, uvidíte! Vymyslite, ako si pohrať so svetlom a jeho atmosférou. Snahou je navodiť intímne prostredie, kde sa bude partnerka cítiť pohodlne. Zároveň uvidí, že ste si dali so všetkým veľkú prácu a že vám na nej záleží.

použite šatka

Keď stratíte jeden zmysel, zvýši sa vaše ostatné zmysly. To isté platí pre zaviazané oči. Zaviažte partnerke oči, aby sa spoliehala len na svoje čuchové, zvukové, dotykové a chuťové zmysly. Môžete dokonca vyskúšať test chuti so zaviazanými očami, ak zvládnete pripraviť zmyselné pokrmy, ktoré budete spoločne neskôr jesť. Zaviazané oči sa samozrejme hodí aj k predchádzajúcemu bodu, až partnerku do spálne odvediete.

Staňte sa majstrami v zmyselnej masáži

Že neviete ako na to? Internet je plný videí, ktorými sa môžete inšpirovať. A aj keď nepoznáte presné pohyby či ich intenzitu, nevadí. Najdôležitejšie je, že máte všetko čo k masáži potrebujete - ruky, vyhriatu miestnosť a partnerku. Použiť môžete kokosový tuk, ktorý krásne vonia a ide príjemne lízať a jesť. Výborné sú aj éterické oleje. Nielen, že niektoré éterické oleje vonia príjemne, ale niektoré dokonca slúži ako afrodiziakum. Vôňa, ako levanduľa, santalové drevo, ženšen a šalvia, zvyšujú túžbu a uspokojenie. Jedinou ich nevýhodou je, že neslúži pre vnútorné použitie.

Vytvorte navzájom vyzývavé oblečenie

Nudí vás niektoré veci z šatníka? Možno je škoda vyhodiť, keď viete čo s nimi. Výroba erotickej bielizne nemusí byť nič zložité, nič, na čo potrebujete profi krajčírku. Použiť nožnice na správnych miestach, nechať odhaliť časť tela, ktorá býva poväčšine skrytá, skrátiť, čo bolo moc dlhé alebo sa zahaliť do priesvitnej látky. Doma býva veľa vecí, ktoré možno využiť a aj ich hľadanie, fantazírovanie, môže byť zábava. Cesta je cieľ! Nie je vždy nutné niečo ďalšie kupovať.

Napíšte svoje fantázie

Vyslovenie vašich fantáziou nahlas môže byť nervy drásajúce. Napísať je na papier je naopak uvoľňujúce. Povedzte o tejto výzve svojej partnerke niekoľko dní dopredu, nech má čas premýšľať aj ona. Fantázia premietnutej na kus papiera môžete vhadzovať do schránky alebo do obálky, ktorú si spoločne na sviatok zamilovaných vymeníte a otvorte. Nie je to len valentínsky sexuálne nápad, ale je to rozhodne skvelý čas na to, aby ste sa opäť o niečo lepšie spoznali a posunuli vzájomnú intimitu.

Sexujte po správach

Počas dňa si s partnerkou navzájom posielajte super žeravé správy, sms, stručné maily, Whatsapp ... čokoľvek, kde ste v spojení, aby ste si vytvorili napätie neskôr na večer. Akonáhle sa konečne uvidíte, bude tu toľko vzrušenia, že nebudete schopní odolať.

valentyn (2) 

Jedzte jedlo z tela toho druhého

Filmová klasika, ale pritom zabudnutá aktivita z reálneho života. Aká škoda! Rozhodnite sa pre hryzavé jedlo, ako je sushi alebo hrozno, alebo si dajte sladké dezerty, ako je šľahačka, čokoládový sirup alebo zmrzlina. Vždy je lepšie zvoliť niečo drobného, ​​s čím si ide jednoducho hrať a čo dobre drží na tele a v rôznych jeho záhyboch. Použite svoje ústa aj ruky, pretože dotyk je to, čo vzrušuje!

Experimentujte s kontrolou orgazmu

Kontrola orgazmu je, kedy orgazmus opakovane oneskoruje, strážite hranicu pred jeho "spustením". Priveďte sa na pokraj orgazmu, nechajte znížiť intenzitu a potom opakujte to isté. Vďaka tomu bude orgazmus nielen intenzívnejšie, ale sex vydrží dlhšie. Zmena hĺbky je jednoduchá technika, ktorá je vo výsledku veľmi účinná a úplné zastavenie je spoľahlivo fungujúca technika poslednej záchrany. Najťažšie je naučiť sa spoznať, ako na tom vaše okamžité vzrušenie vlastne je. Zároveň si overíte, ako vás partnerka už dobre pozná.

Absolvujte tantrickou sexuálne noc

Čo je tantra? Tantra stelesňuje prepojenie všetkého. Ide o sexuálne otvorený, kreatívne proces, plný uctievanie a vzájomného láskanie. Užívanie si každé sekundy a každého milimetra tela toho druhého. U tantrického sexu sa priamo hovorí, že muž pokladá svoju ženu za vtelenou bohyňu Šakti, žena zase muža za boha Šivu. Zážitok tak môže byť priamo božských rozmerov. Ako do toho preniknúť? Na internete nájdete veľa tantrických hier, ktoré vás oboch navedú správnym smerom. Tantra pre vás bude niečo viac, než len obyčajné skúšanie nových sexuálnych pozícií. Aj u tých, ktoré dobre poznáte, možno objavíte niečo viac ... obaja!