Ako a kde sa dotýkať ženy? Erotická mapa tela

Ako a kde sa dotýkať ženy? Erotická mapa tela

Mnohí muži nevedia, ako sa správne dotýkať žien. Platí to pri uvoľnenom kontakte v spoločnosti, ale aj doma, v spálni. Výsledok? Najčastejšie sú výsledky 2: pri randení skončíte ako priateľ namiesto milenca a vo vzťahu nedokážete ženu dlhodobo uspokojiť, pretože sa jej nedokážete dotknúť na správnych miestach, so správnym citom a v správnom čase. Ako vlastne vyzerá takáto erotická mapa ženského tela? Aké dotyky ženu zaručene vzrušia?


Nahý alebo oblečený? Erotická bielizeň môže priniesť nový vietor do spálne

Nahý alebo oblečený? Erotická bielizeň môže priniesť nový vietor do spálne

Život je plný stereotypov. Od tých bežných, s ktorými sa veľká časť spoločnosti stretáva v práci, až po tie intímnejšie, ktorých miesto sa nachádza v spálňach. Dokonca aj pikantná nahota sa časom môže stať neprekvapivým štandardom. Hoci je nahota skvelá, má jednu nevýhodu, ktorá môže prispieť k stereotypu. Nedáva veľa priestoru pre fantáziu. Dnes sa k tomu pridáva všadeprítomná normálnosť nahoty, a tak odhalené telo často nedokáže tak vzrušiť a ohromiť. Čo sa stalo? A má teraz erotická bielizeň väčší potenciál ako kedykoľvek predtým zapáliť vyhasínajúcu iskru v sexuálnom živote?


Zdravie mužov: prečo trpíme niektorými chorobami častejšie ako ženy? A aké sú?

Zdravie mužov: prečo trpíme niektorými chorobami častejšie ako ženy? A aké sú?

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, nakoľko sú k nám niektoré choroby spravodlivé? Čo môže muž vydržať lepšie a čo môže žena vydržať lepšie? Veľké množstvo chorôb postihuje mužov aj ženy. Niektoré choroby však podľa štatistík postihujú jedno pohlavie oveľa častejšie alebo majú odlišný priebeh a závažnosť. Môže sa to zdať nepochopiteľné, keď máme rovnaké srdce, rovnaký mozog a rovnaký počet končatín - všetci sme ľudia. Nechajme teraz bokom sociálne otázky, feminizmus a rovnosť, o tom tento článok nemá byť. Chceme upozorniť hlavne na choroby, na ktoré by si mal dať každý muž pozor.


Chcete žiť naplno? Tento koncept vám pomôže!

Chcete žiť naplno? Tento koncept vám pomôže!

Stredobodom vášho života ste vy sami. Znie to ako samozrejmosť? Niektorým áno, ale iným nie, bez toho, aby si to možno plne uvedomovali. Mnohí muži žijú viac životom svojich partneriek ako svojím vlastným. Robia, čo sa od nich žiada, a zabúdajú na svoje vlastné vášne a priority. Je to obrovská škoda, pretože mnohí z týchto mužov si raz uvedomia, niektorí skôr, iní neskôr, možno až na dôchodku, ako veľmi sa vzdali svojho poslania pre iných - pre toho, kto vstúpil do ich života. Patríte k tým, ktorí nechcú dopustiť, aby sa tento scenár uskutočnil? Potom si prečítajte našu koncepciu základných prvkov života človeka.


Sex, život, kariéra: aké rady dávajú starší úspešní muži mladším?

Sex, život, kariéra: aké rady dávajú starší úspešní muži mladším?

Hoďte ho do vody a povedzte "naučte sa plávať"! Taký je niekedy život. Viete o situácii, keď ste boli nútení riešiť veci sami? Vyskúšali ste to a buď to fungovalo, alebo nie. Nie všetky rozhodnutia sú však triviálne a neúspech môže poriadne bolieť. Stačilo, aby vám poradil niekto skúsenejší. A práve o tom je dnešný článok. Aké sú teda najdôležitejšie tipy v oblasti sexu, života a kariéry, ktoré starší úspešní muži dávajú mladším za predpokladu, že nechcú, aby si tým každý nevyhnutne prešiel sám (a mnohokrát dostal výprask, ako to už býva)?


Ako zistiť, či vás žena podvádza? Tieto znamenia ju odhalia!

Ako zistiť, či vás žena podvádza? Tieto znamenia ju odhalia!

Zdá sa vám, že vo vašom vzťahu niečo nie je v poriadku? Je ťažké si to priznať, ale niekedy môže váš inštinkt pri podozrení na neveru naozaj stáť na reálnych základoch. Ak chcete zistiť, či v súčasnosti existuje niekto, kto dokáže lepšie splniť túžby vášho partnera, náš článok vám poradí. V skutočnosti existuje niekoľko varovných signálov, ktoré by ste mali rozpoznať skôr, ako začnete svojho partnera akokoľvek obviňovať.


Majú ženy vo vzťahu väčšiu moc ako muži?

Majú ženy vo vzťahu väčšiu moc ako muži?

Dnešný článok sa točí okolo dosť horúcej témy a pravdepodobne vás zaujíma, kde je pravda. Kto má vo vzťahu väčšiu moc? Kto má navrch v nepríjemných situáciách vo vzťahu alebo dokonca v hádkach? A čo im dáva výhodu, ak vôbec nejakú? Dôvody, prečo má jedno pohlavie často navrch nad druhým, bez toho, aby sa to na prvý pohľad zdalo, vás určite prekvapia.


Považujete Valentína za komerčne vyčerpanú nutnosť? Tento test vám o vašom partnerovi prezradí oveľa viac!

Považujete Valentína za komerčne vyčerpanú nutnosť? Tento test vám o vašom partnerovi prezradí oveľa viac!

Mnohé páry sa dnes už o Valentína veľmi nezaujímajú. Ženy sú, samozrejme, viac zaľúbené kvôli romantike, ale mnohí muži majú 14. februára jednoducho plné zuby. Ako si stojíte? Pokazil vám obchod a biznis okolo neho neviditeľné kúzlo hlbokej harmónie a možných intímnych prekvapení? Viete čo? Vyskúšajme niečo!  Oznamujeme únik z valentínskeho stereotypu. Namiesto toho spoznajte povahu svojho partnera pomocou jednoduchého testu. To o vás dvoch prezradí oveľa viac ako rôzne darčeky.


Ako zhodnotiť vzťahy a sexuálny život na konci roka?

Ako zhodnotiť vzťahy a sexuálny život na konci roka?

Nedá vám to. Neustále premýšľate o tom, čo sa stalo za posledných 12 mesiacov, čo sa podarilo a čo sa stalo absolútnym prepadákom, na ktorý chcete zabudnúť. Potrebu bilancovať v posledných dňoch roka má mnoho z nás. Bilancovanie je jednoducho folklór, zvyk a celkom prirodzená činnosť našej mysle, keď sa blíži obdobie konca decembra, keď sú Vianoce a následné sviatky za nami. Ako robíte inventúru? Zoznámime vás s prístupmi, ktoré vám pomôžu dosiahnuť správnu rovnováhu. A to sa týka aj vzťahov a sexu.


Ako sa dobrý človek vyrovnáva s neúspechom a odmietnutím? Tieto metódy vás rozhýbu!

Ako sa dobrý človek vyrovnáva s neúspechom a odmietnutím? Tieto metódy vás rozhýbu!

Poznáte niekoho, kto je úspešný vo všetkom, čoho sa dotkne? Šampión vo vzťahoch s najkrajšími ženami, majster slova, biznisu a životného štýlu, a čuduj sa svete, nezáří nad ním pomyselná aura? Ak áno, verte, že ak by ste boli s touto osobou 24 hodín denne, rýchlo by ste zmenili názor. Na tejto planéte neexistuje nikto, kto by sa mal vždy dobre. Každý občas alebo často niečo pokazí. Oveľa dôležitejší moment však prichádza po neúspechu a odmietnutí - a ako sa s ním vyrovnať. Môžete buď fňukať, alebo sa vrátiť ešte silnejší. A dnes si povieme, aké metódy vám umožnia túto druhú možnosť.


Premena z muža na subpantofila. Ako sa vyhnúť plazivému procesu?

Premena z muža na subpantofila. Ako sa vyhnúť plazivému procesu?

Ak existuje niečo, čo sa môže do vášho života vkradnúť veľmi zákerným spôsobom úmerne vášmu veku alebo dlhému vzťahu, je to syndróm subpantofílie. Odborníci na vzťahy to bežne označujú ako syndróm alfa samca, ktorý sa mení na beta samca. Čo tým myslíte? Je to smrteľná choroba pre vaše vzťahy a intímny život? A ako zistíte, či už ňou trpíte?


Tipy, čo nikdy nerobiť v posteli a o čom diskutovať pred skokom do postele

Tipy, čo nikdy nerobiť v posteli a o čom diskutovať pred skokom do postele

Neistota pramení z nepripravenosti. Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku je jednoducho pravda v posteli. Ak máte trému, ak sa vám zo stresu obracia žalúdok, ak sa cítite nepríjemne napriek tomu, že prišla tá skvelá správa, že ste s novým partnerom po prvý raz skočili do postele a budete sa milovať, musíte sa vrátiť na cvičisko a pripraviť sa. Zistíte, že s nabitými skúsenosťami budete automaticky oveľa uvoľnenejší. Dnes si povieme, čo nikdy nerobiť v posteli a o čom sa s partnerom porozprávať pred prvým sexom.


Vlastnosti, ktoré ženy na mužoch neznášajú. Neodrádzajte ich týmito chybami!

Vlastnosti, ktoré ženy na mužoch neznášajú. Neodrádzajte ich týmito chybami!

Všimli ste si, že niekedy nerozumieme ženám a ony nerozumejú nám? K stretu mužských a ženských princípov dochádza vo vzťahoch, v práci a na spoločenských podujatiach. Skrátka, nie je nezvyčajné, že každé pohlavie myslí a koná trochu inak. Racionálnym vysvetľovaním privediete ženu do absolútnej nudy a ona vás zasa unaví emocionálnymi príbehmi. Existujú však oveľa horšie veci, ktoré môžete žene urobiť a ktoré ju doslova vytočia, takže vám nabudúce neodpustí ani nudné vysvetľovanie, ktoré by inak prežúvala a tolerovala, tak ako to robia mnohé ženy, ktoré oceňujú mužov pre celkom iné vlastnosti. V tomto článku však odhalíme úplne iné spektrum - konkrétne vlastnosti a zvyky, ktorým by ste sa mali pred ženou rozhodne vždy vyhnúť.


DROBNOSTI, VĎAKA KTORÝM BUDETE O OVEĽA ATRAKTÍVNEJŠIE

DROBNOSTI, VĎAKA KTORÝM BUDETE O OVEĽA ATRAKTÍVNEJŠIE

Sebavedomie, rozhodnosť, zmysel pre humor, vnímavosť - jedny z najdôležitejších pilierov k tomu, byť pre ženu atraktívne, bez toho aby ste nutne potrebovali tvár adorovaného filmového herca a postavu fitnes modela. O týchto vlastnostiach sú opísané snáď tisíce strán. Pracujete na nich aj vy, ale stále sa moc nedarí vystúpiť zo svojho tieňa, zo svojho starého ja? Možno, že zabúdate na niektoré detaily, drobnosti, vďaka ktorým budete pre ženy atraktívnejšie. Ostatne taká drobnosť sa nakoniec môže stať tromfom vo vašom rukáve.


Ako spoznať, že vás chce? Signály, ktorými prezradí, že túži flirtovať

Ako spoznať, že vás chce? Signály, ktorými prezradí, že túži flirtovať

Je leto - najlepšie obdobie na zoznámenie. Vonkajšie festivaly, oslavy, bary na kúpaliskách, aktívna dovolenka a voľný čas, to všetko nahráva kontaktom s novými ženami. Patríte medzi tých, ktorým sa darí chytiť príležitosť za pačesy alebo sa trochu zdráhate a cítite neistotu, ale zároveň túžbu? Viete rozoznať signály, kedy vás žena chce, kedy má záujem sa baviť alebo dokonca podniknúť niečo dobrodružnejšieho ešte ten večer? A naopak, viete čítať medzi riadkami, kedy je to márna snaha? Poďte sa naučiť, ako ľahko rozpoznať flirtovacie signály, ktorými žena hovorí: Zbaľ ma!


Ako posunúť svoj intímny život na vyššiu úroveň z bodu mrazu

Ako posunúť svoj intímny život na vyššiu úroveň z bodu mrazu

Každý z nás v určitom okamihu príde do bodu, keď si uvedomí, že jeho intímny život prežíva klinickú smrť a je na bode mrazu. Je to len normálny vývoj, život nie je vždy ružový. Rozchody, krízy vo vzťahoch, problémy v rodine alebo v práci - to všetko je skutočné, môže sa to stať a úplne to ovplyvní váš život. Ako posilniť seba a vzťahy? Skúste to len cez lepší sex! Ale ako to urobiť? V nasledujúcich tipoch sa dozviete všetko podstatné.


Oplatí sa meditácie a práca s myšlienkami aj pre milostný život?

Oplatí sa meditácie a práca s myšlienkami aj pre milostný život?

Ak si niečo nemôžete kúpiť, sú to skúsenosti, ktoré postupne formujú váš život. Ani nemusíte byť experti na duchovno, aby bolo zrejmé, že pred skúsenosťami stojí myšlienky a práca s nimi. Myšlienky, to sú aj fantázie a fantázie, to je veľká časť spokojného milostného života. Je meditácie tou najľahšou cestou, ako myseľ ovládnuť vo svoj prospech? Oplatí sa do nej investovať čas? A aké sú druhy meditácie a koľko času to vlastne všetko zaberie?


VALENTÍN ORIGINÁLNY? NÁPADY NA SEXY SPESTRENIE SVIATKU ZAMILOVANÝCH

VALENTÍN ORIGINÁLNY? NÁPADY NA SEXY SPESTRENIE SVIATKU ZAMILOVANÝCH

Ako svojej partnerke ukázať, že ju naozaj hlboko milujete? Výberová čokoláda alebo víno na sviatok zamilovaných? Zabudnite na tisíckrát ohrané darčeky a ukážte, že Valentín je miesto nudné komercie možností, odhodiť stereotyp a predviesť vašej partnerke, akú fantáziou disponujete. Tu je súhrn plný drzých a horúcich sexuálnych nápadov, ktoré vaše vnútorné ja pomôžu uvoľniť a umožní sa navzájom zase o niečo viac spoznať.


ČO UROBIŤ, ABY NEBOL JANUÁR MESIAC ROZCHODOV

ČO UROBIŤ, ABY NEBOL JANUÁR MESIAC ROZCHODOV

Januárové dni, kedy opadané vianočné stromčeky stojí už dávno u popolníc, stávajú sa každoročne podľa mnohých štatistík krízovým obdobím a zaťažkávacou skúškou pre partnerské vzťahy, ktorých časť pravidelne do februári nevydrží a Valentín príde už s "krížikom po funuse". Sú to len otrepané frázy, alebo ide o fakty? Ovčím poplachom by sme sa nezaoberali a nestrácali čas na spísanie článku. Že je január najčastejším mesiacom rozchodov je proste fakt! Zistili sme, čo si o tom myslia psychológovia, prečo sa to tak deje, ale hlavne prichádzame so zásadami, vďaka ktorým sa váš vzťah do januárových rozchodových štatistík nezapíše.