AMANTE ORIGINAL 20 kapsúl

Akcia
€36 –35 %
amante original 20 web
€36 –35 % €23,40
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.4.2021

Mali ste dlhý deň? Ste vyčerpaní, ale chcete si užiť sex? Stopercentne prírodný produkt AMANTE je stvorený pre mužov, ktorí chcú rýchlo dosiahnuť erekciu, predĺžiť výdrž pri pohlavnom styku a mať svoju ejakulácii pod kontrolou. 

AKO ÚŽÍVAŤ AMANTE?

Amante pôsobí takmer okamžite. Vezmite si 1 kapsulu minimálne 1 hodinu pred sexom.Účinky sa dostaví do 2 hodín a vydrží až 24 hodín. Kapsule Amante si môžete vziať kedykoľvek sa na sex chystáte - stačí jedna kapsula denne (čo je aj maximálne odporúčané denné množstvo) a budete pripravení užiť si sex

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRODUKT NÁSTUP ÚČINKU CENA ZA TABLETKU DĽŽKA ÚČINKU PRÍRODNÉ ZLOŽENIE LEKÁRSKY PREDPIS MAXIMÁLNE POUŽITIE
AMANTE 60 - 120 MINÚT 3,40 € AŽ 24 HODÍN ÁNO NIE 1 KAPSULE ZA 24 HOD.
VIA*** 60 MINÚT 16 - 18 € AŽ 24 HODÍN NiE ÁNO 1 KAPSULE ZA 24 HOD.
CIA*** 60 MINÚT 16 - 18 € AŽ 36 HODÍN NIE ÁNO 1 KAPSULE ZA 24 HOD.

 

AKO AMANTE UŽÍVAŤ?

Amante pôsobí takmer okamžite. Vezmite si 1 kapsulu minimálne 1 hodinu pred sexom. Účinky sa dostaví do 2 hodín a vydrží až 24 hodín. Kapsule Amante si môžete vziať kedykoľvek sa na sex chystáte - stačí jedna kapsula denne (čo je aj maximálne odporúčané denné množstvo) a budete pripravení užiť si sex.

 
KEDY VÁM AMANTE POMÔŽE?

Prírodný doplnok stravy Amante pomáha pri slabej erekcii spôsobené únavou, starnutím, fyzickým alebo psychickým vypätím a zlým životným štýlom. Amante účinkuje až po dobu 24 hodín. Starším mužom vráti potešenie zo sexu, aké mali v mladosti. Mladším mužom zvýši sexuálnu výkonnosť a výdrž.

 
PREČO AMANTE?

Amante je prírodný produkt, ktorý mužom vracia stratené sebavedomie, energiu a chuť žiť naplno. Prípravok Amante oslovuje muža naprieč generáciami. Či už túžite po sexe ako v mladosti, dosiahnutie pevnejšie erekcie alebo po lepšom sexuálnom výkone, siahnite po Amante.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
KS Avatar autora Amante orginal 2 krabicky. 17.10.2020 21:59
som s pripravkom velmi spokojny.
Odpovedať